رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 30 July
پروپاگاندای شیوخ عرب در شبکه های اجتماعی

سناریوای دیگر در آستانه انتخابات

به تازگی در شبکه های اجتماعی پیام هایی در راستای تحریک افکار عمومی دست به دست می شود که حکایت از حربه جدید دولت های عربی حاشیه خلیج فارس علیه مردم کشورمان دارد. پروپاگاندایی که به تازگی در شبکه‌های اجتماعی ایرانی به راه افتاده اهداف بسیاری را دنبال می کند که بخش اصلی آن تشویش […]

به تازگی در شبکه های اجتماعی پیام هایی در راستای تحریک افکار عمومی دست به دست می شود که حکایت از حربه جدید دولت های عربی حاشیه خلیج فارس علیه مردم کشورمان دارد.

پروپاگاندایی که به تازگی در شبکه‌های اجتماعی ایرانی به راه افتاده اهداف بسیاری را دنبال می کند که بخش اصلی آن تشویش اذهان عمومی است. این خط فکری با نشان دادن ظاهری مهربان از شیوخ عرب تلاش دارد با تشویش اذهان عمومی شرایط و اوضاع را به نفع آنها عوض کند.

نحوه کار گردانندگان این صفحات در شبکه های مجازی بدین شکل است که به‌وسیله جملاتی مردم‌فریب با چاشنی تصاویری از زندگی اشرافی در کشورهای حاشیه خلیج فارس که همگی مربوط به خاندان پادشاهی و شاهزادگان بی عار می شود، قصد دارند که این نوع زندگی را به کل مردم ساکن در این کشورها نسبت دهند و در مقابل با تحریک افکار عمومی نگرش مردم ایران را نسبت به حکام آنها تغییر دهند و با ایجاد فضایی مقایسه ای بین خود و ایران، جامعه را دچار دوگانگی کنند.

آنها با این کار قصد دارند زمینه سازی نوعی نارضایتی را از سوی مردم برعلیه حاکمیت به راه بیاندازند . کشورهای عربی که کارفرمای این موضوع هستند، با این کار تلاش دارند تا در روزهای نزدیک به دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران با پرداخت دلارهای باد آورده نفتی، جو متشنجی را در کشور برپا کنند.

لازم به ذکر است البته این اولین باری نیست که چنین تلاش های بیهوده ای از سوی کشورهای کوچک حاشیه خلیج‌فارس صورت می‌گیرد و قطع به یقین این بار هم با آگاهی و بصیرتی که نزد مردم ایران سراغ داریم تیر آنها به سنگ می خورد و فریب این نیرنگ تازه را نمی خورند؛ اما آنچه مسلم است به سبب ضعف و ناتوانی که در تک تک ارکان این کشورها قابل مشاهده است این دشمنی ها و سنگ پرانی ها از سوی این شیخ نشین ها تمامی نخواهد داشت و آمادگی همیشگی ارکان نظام و مردم را می طلبد.

اخبار مرتبط