رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در جوار امام (ره) آرام گرفت مقارن ظهر امروز و اندکی بعد از اذان ظهر پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی بر روی دست دوستاداران آن فقید انقلابی وارد صحن حرم مطهر امام (ره)شد و برروی دستان  خیل دوستدارانش وارد ضریح امام راحل شد و بعد از انجام آداب دینی خاکسپاری در […]

پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در جوار امام (ره) آرام گرفت

مقارن ظهر امروز و اندکی بعد از اذان ظهر پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی بر روی دست دوستاداران آن فقید انقلابی وارد صحن حرم مطهر امام (ره)شد و برروی دستان  خیل دوستدارانش وارد ضریح امام راحل شد و بعد از انجام آداب دینی خاکسپاری در جوار مقتدای خود آرام گرفت.

آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهدی مبارز در سن ۸۲ سالگی به رحمت ایزدی پیوست .

مطمئنا هر انسانی روزی به دنیا می آید و روی از دنیا می رود و به سوی معبود خود می رود . انا لله و انا الیه راجعون …

سفر ابدی آیت الله هاشمی رفسنجانی در زمانی اتفاق افتاد که کشور در لحظات طلایی و حساس خود به سر می برد . انقلاب اسلامی ایران به گونه ای خود را آماده انتقال به دهه دیگر و نسل مدیریتی دیگری می کرد که مطمئنا حضور آیت الله هاشمی می توانست راهنما و راهگشای بسیار خوبی برای کشور باشد .

ما اعتقاد داریم این کشور مورد عنایت حضرت ولی عصر (عج) است و مطمئن هستیم هر چه پیش می آید خیر است اما بلاخره انسان نگران است نگران روزهای آتی که متاسفانه برخی بدنبال سهم خواهی های شخصی و جناحی خود هستند .

حقیر اعتقادن از لحاظ سیاسی با آیت الله هاشمی تضادها و دیدگاههای متفاوتی داشته ام و مطمئنا در کشور بسیاری با نگاه آقای هاشمی موافق یا حتی مخالف بودند اما باید قبول کرد که ایشان گنجینه اسرار نظام بوده است که فوت ایشان چهره ی بسیاری را برای همه روشن ساخت . از نوکیسه های سیاسی ، ریاکاران مردم فریب تا منفعت طلبان وابسته ، همه ی آنهایی که تا دیروز از ایشان یک ضد انقلاب و ضد نظام و ضد رهبری ساخته بودند اما امروز به یکباره از ایشان قدیسی ساخته بودند که در بهت و ناباوری در رسانه ها گفت و گوهاییشان را میدیدم .

از پیام مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان برای خواندن نماز توسط عموم تا بغض های احمد توکلی تا سخنان حاج قاسم سلیمانی مرا متاثر ساخت ، اشک های مردم و بغض های خودم برای رفتن ایشان …

بلاخره او رفت ، ما ماندیم و جمهوری اسلامی ایران

نظامی که با خون دلها و شهادت ها و رشادت ها با این همه دشمن ایستاده است ، چه دشمن های تا دندان مسلح یا دشمنان داخلی کفتار صفت که به قول امام خامنه ای از آنها به عنوان نفوذ یاد می فرمایند .

امروز صحنه های زشتی دوباره تکرار شد از لحظه ورود پیکر آیت الله هاشمی به صحن مرقد مطهر امام خمینی (ره) سلفی گرفتن ها و فیلمبرداری ها … از مسئول تا روحانی و لباس شخصی و …. باید به خودمان بیاییم و مسایل اجتماعی و آداب اخلاقی را رعایت کنیم .

آیا آمده ایم او را به منزلگاه ابدی خودش بسپاریم و تسلی دهنده خاندان او و مقام معظم رهبری باشیم یا جمع کننده خاطرات دیجیتالی پوچ …

خجالت بر ما …

اخبار مرتبط