رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April
  • جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸
  • کد خبر : 1177
  • مشاهده : 859 بازدید
  • فضای مجازی
  • چاپ خبر : اکران فیلم محمد رسول الله (ص) ویژه فعالان فضای مجازی

مراد امین وند در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اکران فیلم فاخر محمد رسول الله (ص) در تالار ایوان شمس اظهار کرد : از توجه ویژه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و مسئولانی که به نوعی در اکران این فیلم فاخر و ارزشی برای […]

مراد امین وند در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اکران فیلم فاخر محمد رسول الله (ص) در تالار ایوان شمس اظهار کرد : از توجه ویژه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و مسئولانی که به نوعی در اکران این فیلم فاخر و ارزشی برای فعالان فضای مجازی تلاش کردند قدردانی می کنیم .

وی با بیان اینکه امروز شاهد یک اثر عظیم و فاخر در حوزه سینمای اسلامی هستیم افزود: تولید فیلم محمد رسول‌الله (ص) با تمام ویژگی‌های یک اثر ماندگار و تاثیرگذار کاملاً مطابقت دارد و افتخاری زرین برای سینمای ایران اسلامی است.

 وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام با توطئه‌های مختلف در تلاش برای مخدوش کردن چهره و شخصیت پیامبر اعظم (ص) هستند، گفت: ابعاد شخصیتی و زندگانی محمد رسول‌الله (ص) در این فیلم نشان داد که پیامبر اعظم (ص) پیامبر وحدت، عطوفت و مهربانی است.

فعالان فضای مجازی همواره در تولید محتوا و توزیع محتوای مذهبی خصوصا در تبیین ابعاد شخصیتی پیامبر (ص) تلاش کرده و امید است در جهت تاثیر گذاری هر چه بهتر ابعاد دینی و مذهبی اسلام ناب محمدی (ص) تولید و توزیع محتوا در فضای مجازی به زبان های بین المللی نیز اقدام گردد .

وی با بیان اینکه شناخت شخصیت پیامبر اعظم (ص) با اکران این فیلم فاخر و ارزشمند برای جهانیان چندین برابر نمایان شد، یادآور شد: محمد رسول‌الله (ص) الگوی عدالت و انسانیت و جوانمردی در جهان است و دشمنان اسلام و استکبار نمی‌توانند چهره نورانی و الهی پیامبر رحمت و مهربانی را مخدوش کنند .

رئیس خانه فعالان مجازی هدف از اکران اختصاصی فیلم محمد رسول الله (ص) را در راستای شناخت و تبیین شخصیتی پیامبر اعظم (ص) و توسعه فرهنگ سینمای اسلامی و گردهمایی فعالان فضای مجازی در فضایی صمیمی ، فرهنگی و هنری دانست .

فعالان فضای مجازی جهت عضویت در باشگاه خانه فعالان مجازی می توانند از طریق تارنمای اینترنتی http://www.faalanmajazi.ir نسبت به ثبت نام و عضویت افتخاری در خانه فعالان مجازی اقدام نمایند تا از مزایا و خدمات این مجموعه نیز بهره مند گردند .

منبع : شبکه اطلاع رسانی راه دانا

اخبار مرتبط