رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

در نخستین دوره از برگزاری مسابقه “سلام آقای شهردار”۱۰ اثر برگزیده توان یابان که به شهرداری تهران نامه الکترونیکی نوشته بودند موفق به دریافت جایزه نقدی و لوح تقدیر شد. در این مراسم خبرهای خوش معاون اجتماعی و فرهنگی شهردارتهران ، توان یابان را به وجد آورد.  به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران “فیمنا” […]

در نخستین دوره از برگزاری مسابقه “سلام آقای شهردار”۱۰ اثر برگزیده توان یابان که به شهرداری تهران نامه الکترونیکی نوشته بودند موفق به دریافت جایزه نقدی و لوح تقدیر شد. در این مراسم خبرهای خوش معاون اجتماعی و فرهنگی شهردارتهران ، توان یابان را به وجد آورد.

 به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران “فیمنا” به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان اولین دوره مسابقه «سلام آقای شهردار» با حضور حجت الاسلام امرودی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، محمد مهدی گلمکانی مدیرکل سلامت شهرداری تهران  علی صابری عضو شورای اسلامی شهر تهران، نماینده ولی فقیه در استان مازندران، معاونین اداره کل سلامت ، دبیران و اعضای کانون های معلولان محلات شهر تهران برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین میثم امرودی با حضور در اولین دوره “سلام آقای شهردار” در جمع توان یابان کانون های شهر تهران اظهارکرد: معلول های کانون ها درخواست نصب بالابر بر روی سن تالار ایوان شمس را داده بودند که طی یک ماه آینده این بالابر ویژه در ایوان شمس نصب می شود تا آنها بتوانند در این سن برنامه اجرا کنند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران همچنین از نصب پرتال های سیار خبر و قول داد: سالن های شهرداری تهران به صورت رایگان در اختیار کانون های معلولان محلات شهر تهران قرار می گیرد که این قول های معاون شهردار تهران توان یابان پایتخت را به وجد آورد.

وی از شعار «شهر خوب ساختنی است یافتنی نیست« به عنوان نخستین شعار اکران شده در سطح پایتخت یاد کرد و افزود: اگر بناست شهر تهران را خوب بسازیم این شهر توسط تمام شهروندان آن ساخته می شود و همه ما باید دست به دست یکدیگر دهیم و با همدلی و همکاری  شهر خود را  بسازیم و آباد کنیم.

امرودی همچنین خطاب به توان یابان حاضر در اختتامیه” سلام آقای شهردار “گفت: با خواندن نامه های برگزیده شما به ارزش و قیمت بالای شما توان یابان پی بردم .

وی با اشاره به دستور شهردار تهران مبنی در تشکیل کمیسیون معلولان شهر تهران اظهار امیدواری کرد: تصمیمات مهم شهر تهران با کمک شهرداران، معاونین و افراد ذی قیمتی چون معلولان، کار بزرگ و ارزشمندی در سطح تهران انجام دهیم.

بر اساس دسته بندی محتوایی نامه های معلولان به شهردار تهران اولویت نیازهای آنان به مناسب سازی فضاهای شهری، افزایش ناوگان سامانه حمل و نقل عمومی، امکان برخوارداری از مترو، رعایت حقوق شهروندی معلولان و بسترسازی فرهنگی برای حضور معلولان در جامعه، برابرسازی فرصت ها و امکانات مختلف برای این افراد اعلام شد.

از میان برنامه های این همایش می توان به اجرای گروه دستان گویا، نمایش کلیپ معرفی کانون معلولان محلات شهر تهران، و اجرای موسیقی از سوی گروه نگاه اشاره کرد.

در پایان این همایش از ۱۰ تن از برگزیدگان مسابقه نامه به آقای شهردار با اهدای جوایز نقدی و لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

_MG_1755

_MG_1775

منبع : پایگاه خبری فضای مجازی ایران “فیمنا”

اخبار مرتبط