رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲۰ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 28 September

مهمترین مسئله ایجاد روحیه ی خودباوری ، تبلیغات فعالیت های انجام شده غیر محرمانه در سطوح حکومتی و خصوصی ، ترغیب فعالان این عرصه ، فرهنگ سازی غیر مستقیم و ایجاد پتانسیل های تجارت الکترونیک با رویکرد سالم و درآمد اسلامی بوده است

یکی از ضعف های فضای مجازی ایران ، خودباوری است . امروزه بسیاری از فعالان فضای مجازی به این نقطه لازم نرسیده اند که آنها می توانند همچون سایر خاکریز های دشمن ، حرفی برای گفتن داشته باشند . البته باید بدان اذعان داشت که توانایی ها و پتانسیل های حکومتی بارها به رخ جهانیان کشیده شده است . بعضا بعضی از دوستان هم در مواجه با رویکردهای خصمانه دشمنان ایران اسلامی ، خودی نشان داده اند که بنده از همین جا به آنها خسته نباشید و دست مریزاد می گویم .

رسانه یکی از مهمترین ابزار جنگ روانی و تبلیغات می باشد . امروزه حرف اول را رسانه های دیجیتال می زنند . در مبحث رسانه ی دیجیتال راهکارها و دسترسی های بسیاری وجود دارد که اینجانب در راستای اهداف انقلابی و وظیفه ی سیاسی خود ، یکی از راهکارهای رسانه ی دیجیتال را برگزیدم و خود را برانداشتم تا همت دوستان و همکاران گرامی ، مجموعه خبری را تحت عنوان ” پایگاه خبری فضای مجازی ایران ” راه اندازی نماییم . جدای از اساسنامه تدوین شده و اهداف ذکر شده در آن ، مهمترین مسئله ایجاد روحیه ی خودباوری ، تبلیغات فعالیت های انجام شده غیر محرمانه در سطوح حکومتی و خصوصی ، ترغیب فعالان این عرصه ، فرهنگ سازی غیر مستقیم و ایجاد پتانسیل های تجارت الکترونیک با رویکرد سالم و درآمد اسلامی بوده است و از خداوند متعال خواهان آن هستم ، در اجرای نیات خیرخواهانه اینجانب و دیگر دوستان مددی نمایند . با امید به خدا ، تعصی از ائمه اطهار (ع) ، پیروی از امام عصر (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت العظمی امام خامنه ای و امام راحل امام خمینی (ره) و مردم غیور سرزمین ایران زمین و اجرای احکام اسلامی بتوانیم خدمتی هر چند کوچک به پیشگاه آنان تقدیم کنیم .

برای مراجعه به این پایگاه می توانید از لینک www.IranCyberNews.com استفاده نمایید

اخبار مرتبط