رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 4 August

تو این روزها بسیار فعال و به قول معروف سرمان شلوغ است و مانند میلیون ها ایرانی دیگر در تکاپوی باشکوه برگزار شدن دهه فجر 1390 هستیم . روزگاری در 22 بهمن ، بنده در شهر اصفهان متولد شدم . روزی که 33 سال است ملت ایران ، در چنین روزی همدل و یک صدا در خیابان های شهرهای مختلف جشن پیروزی انقلاب مردمی اسلامی ایران را می گیرند .

تو این روزها بسیار فعال و به قول معروف سرمان شلوغ است و مانند میلیون ها ایرانی دیگر در تکاپوی باشکوه برگزار شدن دهه فجر 1390 هستیم . روزگاری در 22 بهمن ، بنده در شهر اصفهان متولد شدم . روزی که 33 سال است ملت ایران ، در چنین روزی همدل و یک صدا در خیابان های شهرهای مختلف جشن پیروزی انقلاب مردمی اسلامی ایران را می گیرند . انقلابی که به رهبری خمینی کبیر به ثمر نشست و باید گفت که امسال نیز جشن تولد خودم را نیز دوباره با میلیون ها تن از مردم خوب ایران جشن خواهیم گرفت .

یکسال دیگر گذشت ، سالی پر تجربه که خیلی امور را تجربه کردم و از خدای متعال خواستارم امسال را سال تجربه ی بیشتر برایم رقم بزند زیرا بدین اعتقاد دارم اگر میخواهم روزگاری برای این کشور خدمت بکنم باید در عینی که تحصیلات عالیه ای داشته باشم ، تجربه نیز بسیار حائز اهمیت است . تجربه ای که هر چه در سن پایین تری رقم بخورد مطمئنا تجربه های بیشتری را در اختیار انسان قرار خواهد داد .

البته امسال سال سختی در راه است ، تا کنون 6 طرح پژوهشی بسیار خوبی را تقبل نموده ام و شروع به فعالیت نموده ام . از خدا می خواهم امسال بتوانم کتابم را تمام کنم و به مرحله چاپ برسانم .

همه با هم 22 بهمن را هر چه با شکوه تر جشن خواهیم گرفت …

اخبار مرتبط