رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January

اقدام دولت در مقابله با امارات کمی دیر انجام شد و باید زودتر از اینها پاسخ گستاخی ها و هتک هرمت های آنها را می داد ولی باز هم جای شکرش باقی است که توانستیم جواب نمک نشناسی های اماراتی ها را بدهیم …. البته باید این را بیاد داشته باشیم که چقدر زود ، دیر می شود .

امروز خبرهای بسیار خوبی را رویت کردم ، و آن هم تحریم امارات بود . کشوری که عمرش به چهل سال نمی رسد ، برای ما ادعا می کرد . به قول رحیمی معاون اول رئیس جمهور ، امارات توسط ایران امارات الان شده است .

اقدام دولت در مقابله با امارات کمی دیر انجام شد و باید زودتر از اینها پاسخ گستاخی ها و هتک هرمت های آنها را می داد ولی باز هم جای شکرش باقی است که توانستیم جواب نمک نشناسی های اماراتی ها را بدهیم  …. البته باید این را بیاد داشته باشیم که چقدر زود ، دیر می شود .

درهم با تجارت ایران به یک ارز مورد قبول تبدیل شد ، امارات با گردشگرهای ایرانی به قطب گردشگری خاورمیانه و جهان تبدیل شد .

مراوده تجاری ایران با امارات تا اطلاع ثانوی ممنوع شد

درس عبرتی برای اماراتی ها تا بدانند باید چگونه با ایرانیان در فرودگاه دبی و شهر هایشان رفتار نمایند . بهتر است وزارت امور خارجه کمی تندتر و مقتدرانه تر برخورد نماید . البته حرکت های هوشمندانه دستگاه دیپلماسی کشورمان مورد تقدیر است ولی دلسوزانه تر باید عمل گردد .

نصر من الله و فتحا قریب …

اخبار مرتبط