رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

درواقع وبلاگ ها عبارتند از روزنامه هاي شخصي روي شبكه اينترنت كه با برنامه اي ساده اداره مي شوند. بلاگ ها عامدانه اطلاعات عيني و عقايد شخصي را با هم آميخته و اغلب با يك لينك به منبع اصلي، يك بلاگر ديگر و يا مقاله اي كه وبلاگ نويس مزبور مورد تحليل قرار داده و يا مايل است آن ها را به مخاطبين خود معرفي كند، همراه هستند.

وبلاگ توانسته است پتانسيل بالايي را براي استفاده هاي شخصي و حرفه اي ايجاد كند، به طوري كه امروزه اشخاص، گروه ها، احزاب، تشكل ها و… زيادي از آن براي ارائه عقايد و نظرات خود استفاده مي كنند. درواقع وبلاگ ها عبارتند از روزنامه هاي شخصي روي شبكه اينترنت كه با برنامه اي ساده اداره مي شوند. بلاگ ها عامدانه اطلاعات عيني و عقايد شخصي را با هم آميخته و اغلب با يك لينك به منبع اصلي، يك بلاگر ديگر و يا مقاله اي كه وبلاگ نويس مزبور مورد تحليل قرار داده و يا مايل است آن ها را به مخاطبين خود معرفي كند، همراه هستند.
در این دنیای اندیشه ها و افکار، هم آمدن وهم رفتن وجود دارد اما نه مثل دنیای انسان ها که آمدن و رفتنشان دست خودشان نباشد بلکه دقیقا برعکس آمدنشان غیر تصادفی و غیر اتفاقی است و کاملا دست خودشان است . هر وبلاگی که متولد می شود مطمئنن با هدف و انگیزه ای خاص بوجود آمده است و اما سرنوشت آن؟در چهل آلاچیق به سر نوشت وبلاگها کاری نداریم . به این مسله کار داریم که انگیزه تولدش چیست ؟.
وبلاگ ها نقش رقابت پذيری ندارند، چرا که هدف آنها برنده شدن نيست بلکه می خواهد از اين راه تفاهم و ايجاد احساس برای احترام به حقوق فردی را در ميان ديگران مهيّا سازد.
وب لاگ ها، تمام واقعيتی را که ما نمی توانيم به چشم ببينيم، بما نشان ميدهد و هرچه بيشتر اين واقعيتها انعکاس يابند ، می توان با چراغ راه روشن تری در مسیر فضای مجازی و حقیقی قدم برداشت . وبلاگ ها محلی هستند برای ایجاد ارتباطات ارزان و با کمترین حاشیه و بالاترین اطلاعات . از این رو جرقه ی راه اندازی پایگاه چهل آلاچیق با همکاری مسئولین مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دییجتال زده شد . با راه اندازی بخش وبلاگ ها در این نمایشگاه و ضرورت تعامل متداول با وبلاگ نویسان در محیط های دوستانه و صمیمی ، چهل آلاچیق توسط وبلاگ نویسان حاضر در بخش وبلاگ های پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال راه اندازی شده است .
چهل آلاچیق آماده است با تمامی علاقه مندان و فعالین این زمینه همکاری و مساعدت داشته باشد .

رایانامه :info@40alachigh.ir

اخبار مرتبط