رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
  • الإثنين ۴ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 18 January

نیروهای پلیس و ضد شورش کویت تظاهر کنندگان معترض را مورد حمله و ضرب و شتم شدید قرار داده بود. معترضین در تظاهرات خود خواستار استعفای شیخ «ناصر» نخست وزیر کویت شده بودند. این معترضین او را به فساد متهم می کنند.

اخبار رسیده از کویت حاکی از آن است که شب گذشته صدها تن از شهروندان کویتی معترض به وضعیت جاری در این کشور، به ساختمان پارلمان حمله کرده و موفق شدند آن را به اشغال خود در آورند.

گفته می شود این حادثه پس از آن رخ داد که نیروهای پلیس و ضد شورش کویت تظاهر کنندگان معترض را مورد حمله و ضرب و شتم شدید قرار داده بود. معترضین در تظاهرات خود خواستار استعفای شیخ «ناصر» نخست وزیر کویت شده بودند. این معترضین او را به فساد متهم می کنند.

در همین راستا «مسلم البراک» نماینده اپوزیسیون در پارلمان کویت که با همکاری تعداد دیگری از نمایندگان پارلمان کویت و تعدادی از فعالان این کشور هدایت و رهبری این تظاهرات اعتراض آمیز را بر عهده داشت، طی اظهاراتی در این باره حمله و ساختمان پارلمان کویت و اشغال آن توسط معترضین را تأیید کرد و گفت: این تظاهر کنندگان همچنین خواستار منحل شدن پارلمان کویت هستند زیرا معتقدند که بسیاری از نمایندگان این پارلمان متهم به فساد هستند.
قابل ذکر است معترضین در تظاهرات خود شعار “الشعب يريد اسقاط رئيس الحكومة” سر می دادند.

برای مشاهده بقیه تصاویر اینجا کلیک کنید


اخبار مرتبط