رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

رياست اين گروه 80 نفري را يک ژنرال بازنشسته به عهده دارد و بنيامين نتانياهو نخست وزير اسرائيل اين مرکز را افتتاح کرده است.

رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر يک مرکز دولتي فرماندهي سايبري تاسيس کرده تا امنيت شبکه هاي مهم خود را در برابر حملات هکرها تضمين کند و به اهداف مورد نظر حمله نماید.

به گزارش آتی نیوز، هدف از تاسيس اين مرکز همچنين تقويت صنايع این رژیم است که در امنيت فناوري پيشرفته تخصص دارند. به نوشته رویترز، رياست اين گروه 80 نفري را يک ژنرال بازنشسته به عهده دارد و بنيامين نتانياهو نخست وزير اسرائيل اين مرکز را افتتاح کرده است.

احداث اين مرکز در پي اجراي ابتکارهاي مشابه در غرب که سامانه هاي تعدادي از کشورهاي آن هدف خرابکاري هاي اينترنتي قرار گرفته اند صورت مي گيرد.

با وجود اينکه سازمان هاي اطلاعاتي اسرائيل به شکل گسترده اي مظنون به انجام چنين حملاتي بر ضد ايران هستند، نتانياهو گفته است که اين واحد جديد حالت تدافعي خواهد داشت!

اين گروه در سال هاي آينده به صدها ميليون شکل (واحد پول اسرائيل) دسترسي خواهد داشت. هرچند از هم اکنون نیز مشخص است که طراحی های جدید آنها برای جلوگیری از پیشرفت ایران، همچون استاکس نت بدون نتیجه خواهد ماند.

اخبار مرتبط