رفتن به بالا

تارنمای شخصی مراد علی امین وند – اللّهم عجّل لولیک الفرج

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April
  • جمعه ۱۰ دی ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۲
  • کد خبر : 34
  • مشاهده : 1075 بازدید
  • سیاسی » گفت و گو
  • چاپ خبر : امین وند برای ۲ سال دیگر به عنوان مدیر قدس بلاگ انتخاب شد

ی رئیس هیات مدیره گروه قدس از زحمات ۴ ساله مراد علی امین وند تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد در ۲ سال آینده ، با پتانسیل هایی که آقای امین وند دارند بتوانیم شاهد موفقیت و توسعه مناسب قدس بلاگ در زمینه های اینترنت ، وبلاگ و فرهنگ سازی باشیم . وی در توصیف امین وند گفت ، ایشان توانسته است حلقه های مناسبی را با دانش آموزان ایجاد کند که این یک بینش آینده نگر است که از پایه شروع به فرهنگ سازی و آموزش های لازم را انجام داده است .

با پیشنهاد هیات مدیره و با اخذ ۷ رای کامل هیات ، مراد علی امین وند برای ۲ سال دیگر به عنوان مدیر قدس بلاگ انتخاب شد .

نادری رئیس هیات مدیره گروه قدس از زحمات ۴ ساله مراد علی امین وند تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد در ۲ سال آینده ، با پتانسیل هایی که آقای امین وند دارند بتوانیم شاهد موفقیت و توسعه مناسب قدس بلاگ در زمینه های اینترنت ، وبلاگ و فرهنگ سازی باشیم . وی در توصیف امین وند گفت ، ایشان توانسته است حلقه های مناسبی را با دانش آموزان ایجاد کند که این یک بینش آینده نگر است که از پایه شروع به فرهنگ سازی و آموزش های لازم را انجام داده است .

امین وند پس از سخنان جناب آقای نادری ، چند دقیقه ای را نسبت به ارایه گزارش خود طی این ۴ سال ، مشکلات ، ایرادات و توانایی ها و انتقادات سخن گفت .

متن سخنان مراد علی امین وند مدیر قدس بلاگ :

با عرض تشکر از تمامی اعضای هیات مدیره بخاطر اطمینانی که طی این چند سال به بنده داشتید . قدس بلاگ کوله باری است افتخار آمیز که ۲ سال دیگر باید آن را به دوش خود بکشم . در خصوص ۴ سال فعالیت قدس بلاگ باید عرض کنم فراز و نشیب های بسیاری را داشته ایم . گاهی در رسانه ها در اوج بودیم و هر روز در تیتر پایگاههای خبری بودیم و گاهی ۲ یا ۳ ماه خبری از ما نبود . بخواهم بگویم مشکلات مالی که مسئله ای کلیشه ای هست که همه ی دوستان به این امر واقف هستند .

در اینجا جا دارد که از جناب آقای حجت الاسلام امرودی تشکر و قدردانی فراوانی را داشته باشیم که در طول فعالیت قدس بلاگ همراه و همیار ما بودند . بنده قدس بلاگ را پرچمدار مبارزه اینترنتی با ستمگران روزگار می دانم . امروزه ما بگوییم صبح بتوانیم اسرائیل را نابود کنیم امری است که ما را به بیراهه و تندروی خواهد برد و همین امر باعث بی فایده بودن برنامه هایمان خواهد شد . بنده استراتژی کاری خود را بر اساس جنگ مجازی فرسایشی مدون کرده ام . شما نمی توانید یک روزه یا یک ماهه تمام پایگاههای ستمگران را از دسترس خارج کنید تا خوانندگان آنها به بیراه نروند ولی می توانید طی ۵ سال یا ۱۰ سال ، فضای مجازی را با تولید محتوای هدف دار ضربه ای مهلک آمیز بر آنها وارد نمایید . بنده اول امسال برنامه ای جامع را در ۱۳ بند به اعضا ابلاغ کردم که خوشبختانه می توانم بگویم ۸ بند آن تا کنون به نتیجه رسیده است و امیدوارم حداقل تا پایان سال ۱۱ بند آن اجرا گردد .

امروزه هر روز در خبرها می خوانیم برگزاری همایش جنگ نرم و غیره . آیا تا کنون آمده ایم از مدیران سرویس های وبلاگ دهی بپرسیم برنامه ی شما برای جنگ نرم در حوزه وبلاگ نویسی چیست ؟ به چه چیزهایی نیاز دارید ؟ آیا آمده ایم آنها را هدف دار کنیم . بنده خدمت شما اعضای هیات مدیره عرض می کنم قدس بلاگ اولین سرویس وبلاگ نویسی است که برنامه های استراتژیک خود را برای مقابله با جنگ نرم دشمنان آماده نموده است . امیدوارم در سال ۱۳۸۹ خورشیدی که مقام معظم رهبری این سال را سال همت مضاعف و کار مضاعف نامیدند ، بیاییم به راستی این امر را سرلوحه ی خود بگذاریم و یادمان نرود سال های قبل را نیز مقام معظم رهبری به نام اصلاح الگوی مصرف گذاشته اند . امیدوارم با توکل بر ایزد یکتا ، امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری و یاری و حمایت شما دوستان عزیز بتوانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم تا امام زمان (ع) و مقام معظم رهبری از ما خشنود بگردد و من الله التوفیق

همچنین در این جلسه راهکارهای جدید برنامه ریزی شده فرهنگی توسط هیات مدیره تصویب و در جهت اجرا به مدیران اجرایی ارجاع نمودند . مهمترین موضوع ابلاغی این برنامه ، توسعه همه جانبه برنامه های آینده با مدارس و دانشگاهها می باشد . همچنین در این بند ، ایجاد بسترهای ارتباطی با مدارس و دانشگاههای خارجی تاکید شده است و راهکار نفوذ به مدارس و دانشگاههای دشمن ، نفوذ در شبکه های اجتماعی مجازی بین المللی عنوان شده است .

نعیمی عضو هیات مدیره نیز در این جلسه ، خواستار برگزاری همایشی در سطح کشوری با حضور دانشجویان و دانش آموزان در اصفهان یا تهران در خصوص تبیین و تبادل تفکرات و دانایی ها شد تا بتوانیم نقطه تفکرات و نظرات خود را به دانش آموزان و دانشجویانی که به ما دسترسی ندارند ، برسانیم و همکاری ها را هر چه بیشتر توسعه دهیم .

این پیشنهاد با موافقت تمامی اعضای هیات مدیره قرار گرفت و مقرر شد در جلسه آینده هیات مدیره شرح برگزاری مدون و در جهت برگزاری برنامه ریزی گردد .

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.